Viesnīca atrodas nesen atrestaurētā ēkā pašā Daugavpils centrā. Blakus viesnīcai atrodas veikali, kafejnīcas, restorāni un visas izklaides iespējas, kuras var piedāvāt pilsēta.

Viesnīcas viesus sagaidīs draudzīgi administratori, savukārt numuri Jūs patīkami iepriecinās ar mūsdienīgu dizainu un mājīgu atmosfēru.

Katrā numurā ir ierīkota vanna, vanna ar masāžas sistēmu vai dušas kabīne. Pateicoties kondicionieriem jūs varēsiet sev piemeklēt optimālo gaisa temperatūru. Jūsu dārglietas vienmēr būs drošībā seifā, kurš ierīkots katrā numurā.

Saikni ar ārpasauli jums palīdzēs uzturēt bezmaksas Wi-fi un mūsdienīgs televizors ar platekrāna ekrānu.

Veiksmīgas dienas uzsākšanai katru rītu viesnīcas viesiem tiek pasniegtas brokastis.

Mūsu Lobby bārs atvērts jebkurā diennakts laikā un gatavs piedāvāt Jums dzērienus un uzkodas, kā arī brīvā laika pavadīšanu patīkamā atmosfērā.

Viesiem ir pieejama bezmaksas stāvvieta, bet ja būsiet nolēmis izmantot sabiedrisko transportu, dzelzceļa stacija un autoosta atrodas 5 minūšu attālumā, savukārt Daugavpils tramvaji vērs savas durvis viena soļa attālumā.

Visi ceļi ved uz mājām, bet Daugavpilī visi ceļi ved uz mājīgu un viesmīlīgu viesnīcu “Homelike Hotel”, kur laipni sagaidīs ikvienu viesi.

* Obligāts lauks

Homelike Hotel

S.Mihoelsa iela 66, Daugavpils, LV-5403, Latvia
+37165824000
info@homelikehotel.lv